Zastępstwa w dniu 19.03.2024 wtorek
|
Dariusz Bazydło
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
1
|
3 A(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
2
|
1 A - Matematyka, 014
|
Katarzyna Krzywy
|
5
|
3 A(2) - Chemia, 301
|
Lidia Uszaruk
|
6
|
1 A(1) - Fizyka, 104
|
Agnieszka Rams
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
0
|
part
|
Alicja Gierlotka
|
|
|
|
Piotr Gapiński
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
1
|
2 B(1) - Wychowanie fizyczne, sg1
|
Daniel Wiejowski
|
2
|
3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
3
|
Wychowanie fizyczne - Matematyka, 7
|
Ewa Orzanna
|
4
|
Wychowanie fizyczne - Język polski, 102
|
Joanna Soremba
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
4
|
bois
|
Daniel Wiejowski
|
|
|
|
Maksymilian Grzegorzek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
1
|
1 E(1) - Złączenie grup
|
|
2
|
1 E(1) - Historia, 6
|
Marzena Kuklińska-Kusy
|
3
|
2 D(2) - Chemia, 301
|
Lidia Uszaruk
|
4
|
4 A4(1) - Język polski, 014
|
Magdalena Bulczyńska
|
5
|
4 D4(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
6
|
3 E(3) - Biologia, 106
|
Anna Sadowska-Skowron
|
7
|
1 D(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
8
|
1 D(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
0
|
piwn
|
Kamila Domańska
|
5
|
piwn
|
Małgorzata Sikora
|
|
|
|
Magdalena Jurkowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
3
|
2 B(2) - Język angielski, 105
|
Anna Misztela
|
4
|
2 B(2) - Język angielski, 105
|
Anna Misztela
|
5
|
4 D4(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
6
|
Język angielski - Język angielski, 06
|
Magda Pawlarczyk
|
7
|
2 C(2) - Język angielski, 014
|
Aleksandra Dzigorzewska
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
3
|
piwn
|
Tatiana Sieradzka - Klinik
|
7
|
piwn
|
Iwona Baran
|
|
|
|
Katarzyna Koloch
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
1
|
1 E(2) - Matematyka, 202
|
Izabela Basińska
|
2
|
1 E(2) - Złączenie grup
|
|
3
|
1 F(2) - Język niemiecki, 204
|
Ewa Chudoba-Skop
|
4
|
2 E(2) - Język angielski, 204
|
Kora Miksza
|
5
|
2 E(2) - Język angielski, 204
|
Kora Miksza
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
2
|
part
|
Piotr Dylich
|
3
|
2p/2
|
Halina Zalińska-Bednarek
|
|
|
|
Anna Malczewska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
2
|
4 D4 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
3
|
Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, 103
|
Bożena Tomaka-Olszańska
|
4
|
3 E(3) - Matematyka, 202
|
Izabela Basińska
|
5
|
3 E(3) - Język polski, 014
|
Magdalena Bulczyńska
|
6
|
4 D4(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
7
|
4 D4(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
5
|
bois
|
Ewa Chudoba-Skop
|
7
|
bois
|
Małgorzata Sikora
|
|
|
|
Arkadiusz Ochmański
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
0
|
2 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
1
|
2 E - Uczniowie przychodzą później
|
|
2
|
2 B - Geografia, 305
|
Halina Zalińska-Bednarek
|
3
|
1 C - Matematyka, 9
|
Tatiana Sieradzka - Klinik
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
|
3 p
|
|
2
|
3 p
|
Izabela Basińska
|
|
|
|
Anna Wojcieszczak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
1
|
1 A(1) - Język angielski, 301
|
Lidia Uszaruk
|
2
|
4 B4(2) - Język angielski, 013
|
Aleksandra Dzigorzewska
|
3
|
3 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
4
|
4 A4(2) - Złączenie grup
|
|
5
|
1 A(1) - Practical English, 8
|
Magda Pawlarczyk
|
6
|
2 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
0
|
1 p
|
Izabela Kosar
|
4
|
part
|
Marzena Kuklińska-Kusy
|