


W listopadzie br. uczniowie niektórych klas gimnazjalnych uczestniczyli w warsztatach dotyczących chorób związnych z zaburzeniami jedzenia. Niestety lekarze diagnozują anoreksję i bulimię u coraz młodszych osób, a skala problemu wciąż rośnie. Zachęcam do obejrzenia filmu zawierającego bardzo ważne informacje na temat tych chrób.
Finał Projektu „Rok Szkolnej Aktywności” koordynowanego przez Centrum 3.0 – Gliwicki Ośrodek Działań Społecznych: Projekt IVLO w Gliwicach: „ Kwiatowa Strefa Nadziei” w Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Przygotowania związane z realizacją projektu trwały już od wielu miesięcy. Systematycznie odwiedzaliśmy podopiecznych hospicjum. Przygotowywaliśmy dla nich małe koncerty muzyczne, domowe wypieki, „uśmiechnięte” owoce, ręcznie robione kartki…
Drodzy Uczniowie,właśnie ruszyły zapisy na Kwestę Listopadową na rzecz rozbudowy, modernizacji i wsparcia Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach Rok temu mieliśmy aż 115 Wolontariuszy z naszej szkoły ❤Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy ten rekord. Kwesta odbywać się będzie w godzinach :9-11, 11-13, 13-15, 15-1729.10 niedziela01.11 środa Miejsca Kwest: Niestety zmienił się sposób zapisywania.W…
5 lutego 2020 roku tym razem z klasą IIa oraz Panią Agnieszką Rams znów wybraliśmy się do MHKI (Muzeum Historii Komputerów i Informatyki) do Katowic – zapraszamy na kolejną partię zdjęć.