


Tydzień kolorów był różnorodny jak nasza klasa 1D. Miał tyle odcieni, ile osobowości mieści się w sali numer 205. Życzymy całej szkole tak kolorowej i radosnej atmosfery na resztę roku szkolnego i dłużej. Małgorzata Kobylińska
Drodzy Uczniowie,właśnie ruszyły zapisy na Kwestę Listopadową na rzecz rozbudowy, modernizacji i wsparcia Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach Rok temu mieliśmy aż 115 Wolontariuszy z naszej szkoły ❤Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy ten rekord. Kwesta odbywać się będzie w godzinach :9-11, 11-13, 13-15, 15-1729.10 niedziela01.11 środa Miejsca Kwest: Niestety zmienił się sposób zapisywania.W…
Drodzy Uczniowie Kończymy rok szkolny 2019/20, wyjątkowo trudny zarówno dla Was, jak i dla nauczycieli. Nikt jeszcze parę miesięcy temu nie spodziewał się, że z powodu pandemii prawie przez cały drugi semestr szkoła zostanie zamknięta dla uczniów, a nauka będzie prowadzona zdalnie. Zostaliśmy rzuceni na głębokie wody i musieliśmy się przestawić na zupełnie inny sposób…
Było bardzo słonecznie, intensywnie, pięknie, pouczająco, zabawnie i bezproblemowo👌 Bardzo lubimy takie wycieczki 🤩 Nawet lekcja muzealna w Muzeum Pana Tadeusza pt. ,,Kto ratuje jedno życie- ratuje cały świat” bardzo się nam spodobała. Zdecydowanie zakochaliśmy się we Wrocławiu!!!! 💖💖 Klasa 3d wraz z wychowawczynią p. Anią Malczewską