

W poniedziałek 30 maja od 11:30 do 16:30 odbywały się w naszej szkole dni otwarte. Po raz pierwszy od kilku lat mieliśmy okazję przywitać ósmoklasistów w murach czwórki, porozmawiać z nimi i przybliżyć im naszą codzienność. Uczniowie klas 3B i 3D, jako przedstawiciele najstarszego obecnie rocznika, entuzjastycznie podeszli do oprowadzenia być może przyszłych szkolnych kolegów….
W listopadzie br. uczniowie niektórych klas gimnazjalnych uczestniczyli w warsztatach dotyczących chorób związnych z zaburzeniami jedzenia. Niestety lekarze diagnozują anoreksję i bulimię u coraz młodszych osób, a skala problemu wciąż rośnie. Zachęcam do obejrzenia filmu zawierającego bardzo ważne informacje na temat tych chrób.
ZEBRANIA Z RODZICAMI 14.09.2023 r. godzina 18:00 Położenie sal lekcyjnych zaczynających się od numerów: 0 – piwnica, 1-9 – parter, 100 – 1 piętro, 200 – 2 piętro, 300 – 3 piętro. Oddział Sala wychowawca 1a 103 Dariusz Bazydło 1b 303 Katarzyna Krzywy 1c 106 Kamila Domańska 1d 104 Kora Miksza 1e 102 Joanna Soremba…
Po raz kolejny młodzież z naszego liceum spisała się na medal!!! 🥇🥇🥇W niedzielne przedpołudnie 24 września 2023 r. 25 osobowa ekipa Malczusia Team wspierała Fundację Oko w Oko z Rakiem w organizacji biegu. Wolontariusze od samego rana zabezpieczali trasę biegu, przyjmowali rzeczy do depozytu, rozdawali medale, podawali wodę oraz w sposób perfekcyjny dopingowali biegaczy.Wszyscy uczestnicy…