

Finał Projektu „Rok Szkolnej Aktywności” koordynowanego przez Centrum 3.0 – Gliwicki Ośrodek Działań Społecznych: Projekt IVLO w Gliwicach: „ Kwiatowa Strefa Nadziei” w Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Przygotowania związane z realizacją projektu trwały już od wielu miesięcy. Systematycznie odwiedzaliśmy podopiecznych hospicjum. Przygotowywaliśmy dla nich małe koncerty muzyczne, domowe wypieki, „uśmiechnięte” owoce, ręcznie robione kartki…
Dzisiaj 1 c na lekcji biologii odwiedziła „żabi” zakątek położony niedaleko naszej szkoły. Czy lubicie żaby – te zielone lub brunatne, miłe i ciche zwierzęta? My tak! Chociaż reakcja niektórych uczniów na widok tych sympatycznych stworzeń była … bardzo emocjonalna 🐸🐸🐸 Meldujemy zatem: WIOSNA NADESZŁA!
We wtorek 26 września kolejne klasy- tym razem 1a i 1b z wychowawcami p. Bazydlo p. Krzywy oraz p. Malczewską i p. Niedźwiedź wyruszyły ku przygodzie zdobywając Wielką i Małą Czantorię 😉 Z dala od szkolnej rutyny uczniowie delektowali się swoim towarzystwem, pięknymi widokami, pysznymi oscypkami, kiełbaskami i idealną pogodą. Były tańce, zabawy integracyjne, walka…
Klasa 1D postanowiła zintegrować się w naszym pięknym mieście na łonie natury. Mimo niezbyt przyjaznej pogody wspólne spędzenie czasu i poznawanie siebie ociepliło nasze serduszka i aurę. Miło wspominamy te chwile. Małgorzata Kobylińska