

W imieniu pani Dyrektor i społeczności szkolnej zapraszamy serdecznie szanownych rodziców, uczniów, absolwentów i przyjaciół szkoły na montaż słowno-muzyczny o Narodzeniu Pańskim, który wystawią nasi uczniowie dnia 09 stycznia (czwartek) w auli szkolnej o godz. 16.30. Małgorzata Sikora
Ofiarowany czas, obecność, życzliwość- dla starszych, samotnych, schorowanych ludzi –BEZCENNE!!!! Kolejny nasz odruch serca to wizyta w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Gliwicach. Niezwykle poruszające i emocjonalne doświadczenie. Odwiedziłyśmy tam sześć pań i czterech panów. Zaskoczenie, radość, wdzięczność tych ludzi nie do opisania.
Szanowni Państwo, Uczniowie klas ósmych, Rodzice Na 14 maja zaplanowany był dzień otwarty IV Liceum Ogólnokształcącego, ale z powodów pandemii i zawieszenia normalnej pracy szkoły nie może się on odbyć. Zamiast tradycyjnego dnia otwartego przygotowujemy dla wszystkich zainteresowanych Uczniów klas ósmych i ich Rodziców Wirtualny dzień otwarty. Będziecie Państwo mogli poznać szczegółową informację o ofercie szkoły…
Poniedziałek był wyjątkowym dniem, klasa 1d i 1c wraz z wychowawcami miała przyjemność artystyczną, uczestniczyć w spektaklu ,,Cholonek” w teatrze Korez w Katowicach. Tematyka jest nam szczególnie bliska, ukazuje życie Ślązaków w czasach wojny i po jej zakończeniu. Można było nie tylko posłuchać gwary śląskiej, ale zobaczyć różnego rodzaju obyczaje, które są popularne „w naszej…