26 czerwca spotykamy się w auli IV LO Harmonogram uroczystości: 9:00 – klasy 1a, 1b, 1c, 1d, 1e 10:00 – klasy 2a, 2b, 2c, 3e, 3f 11:00 – klasy 3a, 3b, 3c, 3d Po części oficjalnej – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. To ważny dzień – pamiętajcie o eleganckim stroju!
