Bioróżnorodność jest ważna – to klucz do utrzymania równowagi w przyrodzie. O jej złożoności oraz zagrożeniach mogła dowiedzieć się sporo klasa 1 c podczas zajęć terenowych w Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie.
Na pewno: 🧍🏻♀️zgrana ekipa 🌞super pogoda ⛰️ piękne widoki 🍰 pyszne jedzonko W czwartek 15 czerwca 2023 r. klasa 1e miała okazje na takiej właśnie idealnej wycieczce być 😉 Dziewczyny już się nie mogą doczekać następnych wyjazdów🔝😁 Wychowawczyni p. Koloch i p. Anna Malczewska
04 Marca 2020r. klasa 2c wraz z p. Dzigorzewską i p. Malczewską wyruszyła na wycieczkę do Wrocławia. Głównym celem było odwiedzenie Muzeum Pana Tadeusza. Mieliśmy okazję poznać bliżej życiorys, historię oraz „samego” poprzez popiersie Adama Mickiewicza. Eksponaty wzbudziły w nas zainteresowanie, ale nie tak bardzo jak lekcja nauki pisania piórem. Byliśmy jak małe dzieci…
Rozdanie świadectw dojrzałości 8 lipca, godz. 12.00 4A, 4B – s. 106 4C, 4D – s. 103 4E – s. 102 W następnych dniach świadectwa będą do odbioru w sekretariacie szkoły.
Dziękujemy wszystkim, którzy w piątek podczas Targów Edukacyjnych odwiedzili nasze stoisko. Liczymy na to, że we wrześniu spotkamy się z Wami w murach naszej szkoły 🙂 Podziękowania należą się rownież naszym fantastycznym uczniom, którzy z ogromnym zaangażowaniem zachęcali ósmoklasistów, ażeby ich wybór padł właśnie na IV LO. Nicole, Gosiu, Aniu, Julio, Kajetanie, Julio, Igorze, Olu,…