Prawie dwa miesiące trwały rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt, które zakończyły się dla naszych uczennic dużym sukcesem. Poziom rozgrywek był niezwykle wyrównany i emocjonujący. Nasze „czwórkowe” dziewczyny wywalczyły wysokie🥉miejsce. Cieszymy się ogromnie, bo drużyna ma ogromny potencjał, umiejętności i możliwości – a to dobrze wróży na przyszłość. Skład drużyny: 1A – Buchta Paulina 1B – Folwarczny…
Dziś odszedł nasz nauczciel przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa, kierownik strzelnicy szkolnej i nauczyciel strzelectwa, Jarosław Toborek. Nauczyciel, wychowawca, współpracownik, serdeczny przyjaciel. Jarku, na zawsze zostaniesz w naszych sercach. Będziemy informować o terminie pogrzebu.
Już w najbliższy wtorek w IV LO poznacie smak wypieków inspirowanych kulturą i religią każdego zakątka Ziemi, które przygotują klasy 2 B i E. Dochód z kiermaszu wesprze m.in. Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Nie zapomnijcie zabrać gotówki! Do zobaczenia
W środę 17 grudnia klasa 3d i parę duszyczek z 3c, 3f i 2a wraz z opiekunkami panią Mikszą i panią Dzigorzewską pojechała do stolicy😀 mieliśmy w planach zobaczyć dwa jarmarki i Muzeum Iluzji, a dla chętnych było też darmowe wejście na Zamek Królewski 🏰 pociąg 🚂 o wdzięcznej nazwie Skarbek zabrał nas w obie…