Witajcie 🤗😉 Zapraszamy Was serdecznie na zajęcia sportowe, które startują już od poniedziałku -12 września 🏀🏋🏻♂️🏓⛹🏻♀️🏐⛹🏻♂️⚽️🤾🏻♀️🤸🏻♂️ poniedziałek: godz. 7.00-08.00 – siłownia p. Wiejowski wtorek: godz. 14.30-16,00 – piłka koszykowa p. Malczewska środa: godz. 7.00-8.00 – siłownia/tenis stołowy p. Malczewska czwartek: godz. 7.00-8.00 – siłownia/tenis stołowy p. Gapiński czwartek: godz. 14.30-16.00- piłka koszykowa/piłka siatkowa p. Malczewska…
W dniu 9.09.2022 klasa 1F wraz z wychowawczynią p. Magdą Pawlarczyk wybrała się do Palmiarni Miejskiej w Gliwicach 🌵🎋🌴🍀🌱🌿 Jak zwykle było bardzo miło i sympatycznie 😁
W ramach lekcji z aparatury uczniowie klasy medycznej wzięli udział w warsztatach medycznych z podologii, protetyki, stomatologii, sterylizacji, fizjoterapii, elektro radiologii, terapii zajęciowej i poznali podstawowe zabiegi w pracowni hemodynamiki.
W dniu 1 czerwca grupa uczennic z klasy 1c i 1 d uczestniczyła w wyjątkowej wycieczce po Gliwicach, zorganizowanej przez bibliotekę szkolną. Wycieczka była wyjątkowa, bo „przewodniczkami” po odwiedzanych miejscach były same uczestniczki, które wcześniej przygotowały opisy odwiedzonych miejsc. Dziewczyny przybliżyły wydarzenia z historii Gliwic, z uwzględnieniem miejsc i wydarzeń opisanych w tetralogii gliwickiej Horsta…