
5.12.2025r klasa 3e razem z panią J. Sorembą i B. Januszewską-Hasiec wyruszyła na wycieczkę do Krakowa. Po spokojnej drodze dotarliśmy na miejsce. Kraków przywitał nas chłodną pogodą, ale na szczęście nie padało. Przeszliśmy pod muzeum anatomii prowadzone przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, gdzie po krótkim wykładzie wprowadzającym nas w tematykę i specyfikę muzeum mogliśmy podziwiać…
Uczniowie IV LO w Gliwicach poszerzają horyzonty zawodowe! W ramach projektu unijnego odbyły się inspirujące wizyty studyjne w lokalnych przedsiębiorstwach, które przybliżyły młodzieży specyfikę pracy w DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCYCH SIĘ BRANŻACH. Nasza młodzież miała okazję odwiedzić: Cel wizyt jest kluczowy: umożliwia młodzieży poznanie realnej specyfiki pracy, zapoznanie się z konkretnymi wymaganiami zawodowymi oraz zainspirowanie ich do…
Planszowisko Termin: 24.10.2025r. (piątek) godz.:15:00-19:00. Zapraszamy do zapisywania się na Planszowisko. Zapisy u bibliotekarzy. Dla uczestników spotkania- zniżka na pizzę z Biesiadowa (20% zniżki) oraz drobne gadżety z firmy Fielmann. I grupa- spotkanie przy grach planszowych II grupa- warsztaty plastyczne (niespodzianka). Zapraszamy ♟️♣️♠️♟️.
Górnośląski Instytut Technologiczny, Instytut Metali Nieżelaznych 25 października klasa 3c pod opieką pani Agnieszki Rams udała się do Sieci Badawczej Łukasiewicz na warsztaty w centrum ochrony środowiska. Woda zajmuje ponad 70% powierzchni Ziemi. Mogłoby się wydawać, że to niesamowicie dużo jednak zaledwie 2,5% tej wody jest słodkie z czego zaledwie 0,6% nadaje się do spożycia….