


Tegoroczny spływ kajakowy IV LO odbył się rzeką Rudą. Tę przepięknie meandrującą wodną trasę urozmaicały przeszkody – zwalone drzewa, mielizny, ostre zakręty i bystrza. W tym roku liczyła się pomysłowość w pokonywaniu przeszkód – uczestnicy wykazali się niezłą brawurą 🙂 Niektórzy część trasy pokonali tyłem (tam też są piękne widoki… 😉), inni wydłużyli trasą płynąc…
Było bardzo słonecznie, intensywnie, pięknie, pouczająco, zabawnie i bezproblemowo👌 Bardzo lubimy takie wycieczki 🤩 Nawet lekcja muzealna w Muzeum Pana Tadeusza pt. ,,Kto ratuje jedno życie- ratuje cały świat” bardzo się nam spodobała. Zdecydowanie zakochaliśmy się we Wrocławiu!!!! 💖💖 Klasa 3d wraz z wychowawczynią p. Anią Malczewską
Tydzień kolorów był różnorodny jak nasza klasa 1D. Miał tyle odcieni, ile osobowości mieści się w sali numer 205. Życzymy całej szkole tak kolorowej i radosnej atmosfery na resztę roku szkolnego i dłużej. Małgorzata Kobylińska
Drodzy Uczniowie Kończymy rok szkolny 2019/20, wyjątkowo trudny zarówno dla Was, jak i dla nauczycieli. Nikt jeszcze parę miesięcy temu nie spodziewał się, że z powodu pandemii prawie przez cały drugi semestr szkoła zostanie zamknięta dla uczniów, a nauka będzie prowadzona zdalnie. Zostaliśmy rzuceni na głębokie wody i musieliśmy się przestawić na zupełnie inny sposób…