


28 lutego 2020 r. klasy 2 e, 2 b i 3 c pod opieką Pani Joanny Palety, Joanny Soremby i Małgorzaty Nowak udały się do Krakowa, aby przemierzyć to miasto ścieżkami Stanisława Wyspiańskiego i innych modernistycznych cyganów. Program był intensywny. Rozpoczęliśmy od zwiedzania Rydlówki, gdzie utrwaliliśmy wiedzę na temat „Wesela” ( przecież jest to lektura…
Tegoroczny spływ kajakowy IV LO odbył się rzeką Rudą. Tę przepięknie meandrującą wodną trasę urozmaicały przeszkody – zwalone drzewa, mielizny, ostre zakręty i bystrza. W tym roku liczyła się pomysłowość w pokonywaniu przeszkód – uczestnicy wykazali się niezłą brawurą 🙂 Niektórzy część trasy pokonali tyłem (tam też są piękne widoki… 😉), inni wydłużyli trasą płynąc…
5 lutego 2020 roku tym razem z klasą IIa oraz Panią Agnieszką Rams znów wybraliśmy się do MHKI (Muzeum Historii Komputerów i Informatyki) do Katowic – zapraszamy na kolejną partię zdjęć.
Szanowni Państwo, Rodzice uczniów W związku z wciąż panującym zagrożeniem epidemiologicznym rezygnujemy z tradycyjnej wywiadówki. Zamiast niej organizujemy w czwartek 28 stycznia, od godz. 17.30-18.30 indywidualne konsultacje dla Rodziców. Podczas konsultacji będzie można porozmawiać z wychowawcą lub innym nauczycielem. Dyrektor szkoły Wanda Chmielarz