

Gdy rozpoczynaliśmy przygodę w naszej ukochanej “czwórce”, uroczystości związane z przyjęciem nas do grona uczniów tej szkoły, miały zupełnie inny charakter, można powiedzieć, że życie toczyło się normalnym trybem. Już w drugiej klasie liceum obudziliśmy się w zupełnie innym świecie, w świecie wirtualnym. Dziś jednak jesteśmy wdzięczni, Wam – Drodzy Nauczyciele,…
Polacy chcą niepodległości, lecz pragnęliby, aby ta niepodległość kosztowała dwa grosze i dwie krople krwi. A niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale bardzo kosztownym. Tak o niepodległości mówił jej ojciec, czyli Józef Piłsudski zaznaczając, że cena jaką trzeba zapłacić za wolność jest bardzo wysoka, dlatego dzisiaj jesteśmy szczególnie zobowiązani, by wolność szanować i pielęgnować. Historia nie…
5 lutego 2020 roku tym razem z klasą IIa oraz Panią Agnieszką Rams znów wybraliśmy się do MHKI (Muzeum Historii Komputerów i Informatyki) do Katowic – zapraszamy na kolejną partię zdjęć.
7 lutego 2020 r. odbył się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej. W turnieju wzięło udział 80 uczniów- 8 zespołów. Zaangażowanie wszystkich zawodników w rozgrywkach było imponujące. Ostatecznie III miejsce zajęła klasa 1c4 Finał z udziałem klas Ic i Ia odbędzie się najbliższym czasie. GRATULUJEMY