

Drodzy Uczniowie, już niejednokrotnie udowodniliście, że macie dobre serducha i ogromną chęć pomagania. Niestety rzeczywistość w której się znaleźliśmy zablokowała większość działań Szkolnego Klubu Wolontariatu Malczusia Team- ale na szczęście nie do końca 😉 I tak pojawiła się akcja zorganizowana przez GIO – Gliwicka Inicjatywa Obywatelska w której postanowiliśmy wziąć udział. Wszyscy zapewne…
Po raz kolejny dołączamy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspierając działania na rzecz zdrowia i życia dzieci! Gramy w ramach Sztabu GTW Gliwice #335, bo pomaganie to dla nas coś naturalnego. Szkoła to nie tylko nauka, ale też kształtowanie postaw – empatii, solidarności i odpowiedzialności za innych. Dlatego znów jesteśmy razem w tym wyjątkowym dniu….
8 marca obchodziliśmy w szkole Dzień Kobiet. Chłopcy z klasy 3B4 postanowili podejść do sprawy kreatywnie i zagwarantowali całej klasie wyjście na lodowisko „Tafla” przy Politechnice Śląskiej. Była to miła odskocznia od standardowych lekcji, zmiana otoczenia pozytywnie wpłynęła na humor wszystkich uczniów. Mieliśmy okazję jeszcze bardziej się zintegrować i aktywnie wypocząć. Później udaliśmy się spacerem…
Uwaga Pismo dyrektora IV LO do Rodziców i Uczniów w związku z koronawirusem