
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
17 października 2023 roku, klasa 1f wybrała się na wycieczkę integracyjną do Parku Trampolin.Uczniowie wykazali się niebywałą kondycją i zadziwiającymi umiejętnościami kaskadersko-akrobatycznymi. Oprócz klasycznych wyskoków na trampolinach odbyły się mecze, walki, wspinaczki i skoki. Nad bezpieczeństwem czuwała wychowawczyni p. Ewa Chudoba Skop oraz p. Anna Malczewska wspólnie z trenerami i obsługą.
Drogie Uczennice i drodzy Uczniowie! Czekamy na was! W czasie pierwszych dwóch tygodni nauki stacjonarnej w szkole nie będzie sprawdzianów, kartkówek, pytania na ocenę! Abyście Wy też wracali z radością i bez stresu nie będziemy Was rozliczać z notatek, sprawdzać zeszytów, przeprowadzać ponownych prac klasowych czy kartkówek. Wracajcie bez stresu! Nauczyciele IV LO
4 kwietnia 2022 r. po raz szósty – po covidowej przerwie – odbył się Konkurs Gwary Śląskiej „Jo je ze Ślonska”. Ilość uczestników zaskoczyła organizatorów – p. Joannę Sorembę i Joannę Paletę. Atmosfera była swojska, a wykonywane przez uczniów zadania pełne humoru. Zespoły układały słownik wyrazów śląskich ( wszyscy znali brele, bajtla, bele kaj), prezentowali…
ZEBRANIA Z RODZICAMI 14.09.2023 r. godzina 18:00 Położenie sal lekcyjnych zaczynających się od numerów: 0 – piwnica, 1-9 – parter, 100 – 1 piętro, 200 – 2 piętro, 300 – 3 piętro. Oddział Sala wychowawca 1a 103 Dariusz Bazydło 1b 303 Katarzyna Krzywy 1c 106 Kamila Domańska 1d 104 Kora Miksza 1e 102 Joanna Soremba…