
Było bardzo słonecznie, intensywnie, pięknie, pouczająco, zabawnie i bezproblemowo👌 Bardzo lubimy takie wycieczki 🤩 Nawet lekcja muzealna w Muzeum Pana Tadeusza pt. ,,Kto ratuje jedno życie- ratuje cały świat” bardzo się nam spodobała. Zdecydowanie zakochaliśmy się we Wrocławiu!!!! 💖💖 Klasa 3d wraz z wychowawczynią p. Anią Malczewską
W czwartek 19 października 2023 r. uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą p. DariuszemBazydło i p. Anną Malczewską przenieśli się w czasie. I to o jakieś 40 lat w przeszłość! A wszystko to za sprawą wycieczki przedmiotowej do Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania prelekcji o historii i budowie komputerów…
W ramach projektu unijnego odbyła się kolejna, inspirująca wizyta studyjna u lokalnego przedsiębiorcy, która przybliżyła młodzieży specyfikę pracy w dynamicznie rozwijających się branżach. W ramach wizyty studyjnej uczniowie odwiedzili Marco sp. z o.o. (https://makingthingsunique.com/), specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie etykiet, tabliczek znamionowych oraz elementów izolacyjnych i montażowych dla innowacyjnych sektorów gospodarki, takich jak branża automotive i elektroniczna. Przedsiębiorstwo…
7 lutego 2020 r. odbył się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej. W turnieju wzięło udział 80 uczniów- 8 zespołów. Zaangażowanie wszystkich zawodników w rozgrywkach było imponujące. Ostatecznie III miejsce zajęła klasa 1c4 Finał z udziałem klas Ic i Ia odbędzie się najbliższym czasie. GRATULUJEMY