

Obserwacje przyrodnicze mogą być bardzo ciekawe! I to niezależnie od tego, czy oglądamy obiekty mikroskopijnych rozmiarów, czy podziwiamy piękno jesiennej przyrody wokół nas. Klasa 1 c wraz z panią Barbarą Januszewską i panią Anią Malczewską miała okazję przekonać się o tym na kolejnej wizycie w Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie, biorąc udział w zajęciach z mikroskopowania…
W dzisiejszy piątek choć deszczowy klasa 2a wybrała się do Katowic do Muzeum Historii komputerów i Informatyki. Uczestniczyliśmy w godzinnym wykładzie na temat bezpieczeństwa w sieci a potem ruszyliśmy na automaty i stare komputery, zresztą zobaczcie sami….. Opiekunowie: Izabela Basińska i Dariusz Bazydło
Dnia 11.01.2024 miał miejsce konkurs biologiczny pt. ,,Na leśnych ścieżkach” organizowany w ramach Dni Gliwickich Młodych Naukowców. 🌳🌿 Konkurs rozpoczęliśmy od uroczystego przywitania naszych gości na auli przez Dyrektor naszej szkoły P. Anetę Paździor oraz organizatorki wydarzenia Panie Anne Sadowską-Skowron i Barbare Januszewską-Hasiec. Następnie klasa 2c, pomagająca w organizacji konkursu zabrała opiekunów dzieci uczestniczących w…
Drodzy Rodzice i Opiekunowie naszych Uczniów. Zebranie zaplanowane na 21.01.2021r. zostało przełożone w związku ze zmianą terminu ferii i konferencji klasyfikacyjnej. Nowy termin konsultacji zostanie podany 25.01.2021 r.