

3 listopada 2022 r. w IV Liceum Ogólnokształcącym odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Stwierdzam ich ważność. W wyniku wyborów został wyłoniony Zarząd Samorządu Uczniowskiego w składzie: Przewodnicząca – Joanna Chmielińska Zastępca – Martyna Michalska Zastępca – Mateusz Sierakowski W imieniu własnym, nauczycieli i pracowników szkoły składam serdeczne gratulacje wszystkim osobom wybranym do Zarządu…
Na pewno: 🧍🏻♀️zgrana ekipa 🌞super pogoda ⛰️ piękne widoki 🍰 pyszne jedzonko W czwartek 15 czerwca 2023 r. klasa 1e miała okazje na takiej właśnie idealnej wycieczce być 😉 Dziewczyny już się nie mogą doczekać następnych wyjazdów🔝😁 Wychowawczyni p. Koloch i p. Anna Malczewska
5 stycznia odbyła się wycieczka przedmiotowa do Planetarium Śląskiego w Chorzowie. Młodzież wzięła udział w seansie „A jednak się kręci” podczas którego powtórzyła zagadnienia z działu Ziemia we Wszechświecie. Wyjazd zorganizowany został dla uczniów klas pierwszych, w tym klasy 1 b (profil mat-geo). Mieliśmy okazję zobaczyć nocne niebo o każdej porze roku, zmiany wysokości górowania…
Szanowni Państwo Pokonanie pandemii koronawirusa to obecnie jedno z najważniejszych wyzwań, przed którymi stoją wszystkie państwa i wszystkie społeczeństwa. Należy dążyć do przerwania łańcucha zakażeń, od tego zależy powrót do normalności. Dlatego bardzo ważne jest przekazywanie rzetelnych informacji na temat walki z koronawirusem i szczepień przeciwko COVID-19. Na stronie: www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow dostępne są materiały promocyjne kampanii #SzczepimySię….