
11 lutego to wyjątkowy dzień – Światowy Dzień Chorego. To czas, by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, którzy potrzebują wsparcia, ciepła i otuchy. Jak co roku, postanowiliśmy odwiedzić pacjentów hospicjum i wnieść w ich codzienność odrobinę radości. Przygotowaliśmy ręcznie robione kartki z życzeniami, misie ze słodką niespodzianką, „uśmiechnięte” owoce oraz domowe wypieki…
Welcome to Kraków! Trzynastego w piątek klasa 2d z p.Mikszą i p. Dzigorzewską oraz mili reprezentanci klas 1a i 2e pojechali zwiedzać, podziwiać, marznąć 🥶 i malować 🎨 bombki… Cieplutki autokar zawiózł nas chyżo do dawnej stolicy PL, gdzie przespacerowaliśmy się na wzgórze wawelskie, zahaczyliśmy o Rynek i Barbakan, a potem spędziliśmy miły czas na…
W środę (5.10) uczniowie klasy 1B odwiedzili Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach. Po wysłuchaniu godzinnego wykładu na temat historii powstawania Internetu, uczniowie sami mogli skorzystać z automatów i starych komputerów. Wszyscy wrócili zadowoleni z wycieczki. Opiekunami wycieczki byli pan Dariusz Bazydło i wychowawczyni klasy pani Magdalena Jurkowska. zredagowała: Edyta Zielińska 1b
PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II st. ogłasza zapisy do klas: fortepianu, akordeonu, gitary, instrumentów smyczkowych, dętych i perkusyjnych oraz śpiewu solowego. Zapraszamy dzieci i młodzież do rozpoczęcia nauki w naszej Szkole w roku szkolnym 2021/2022
