
Mimo powrotu do szkoły na tak krótki czas, udało się zorganizować uroczyste zakończenie roku szkolnego podczas którego p. Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz stypendia naukowe i sportowe. Swoimi występami uroczystość uświetnili nasi wspaniali muzycy: Zofia Klatka, Rozalia Hirsch i Filip Bucher. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
W dzisiejszy piątek choć deszczowy klasa 2a wybrała się do Katowic do Muzeum Historii komputerów i Informatyki. Uczestniczyliśmy w godzinnym wykładzie na temat bezpieczeństwa w sieci a potem ruszyliśmy na automaty i stare komputery, zresztą zobaczcie sami….. Opiekunowie: Izabela Basińska i Dariusz Bazydło
Drodzy, Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Absolwenci oraz Sympatycy działań Szkolnego Klubu Wolontariatu Malczusia Team od poniedziałku w naszej szkole rusza zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy przeznaczonych dla ukraińskich rodzin, które zmierzają w kierunku Gliwic. Część darów zostanie przekazana bezpośrednio pod granice albo do Lwowa. Najbardziej potrzebne są: 💙 środki opatrunkowe jałowe, kompresy, plastry, opaski elastyczne, leki przeciwbólowe, syropy,…
Kolejną rocznicę zjednoczenia Niemiec świętowaliśmy w Auli na dużej przerwie – było pysznie (lecker!!!) Młodzież spisała się na 🥇 Na lekcjach analizowaliśmy polityczne i kulturowe skutki tego wydarzenia korzystając m.in. z kart pracy wydawnictwa Klett. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy i wszystkich niezdecydowanych zapraszamy za rok! Klett#tagderdeutscheneinheit#trachten 🤣
