

Maturzysto! Weź udział w konkursie „O złoty indeks Politechniki Śląskiej”! Konkurs oraz złote warsztaty skierowane są do najzdolniejszych uczniów, którzy mogą być zainteresowani studiami na Politechnice Śląskiej, a stawką jest przyjęcie na wybrany kierunek na tej uczelni. Ostateczny termin rejestracji: 10.01.2023 Więcej informacji: https://www.polsl.pl/rd1-cos/zloty-indeks/
Wolny dzień od zajęć szkolnych postanowiliśmy spędzić z podopiecznymi Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, którzy są dla nas bardzo ważni.Mamy nadzieję, że dzisiejszą wizytą wywołaliśmy na ich twarzach uśmiech i sprawiliśmy, że kwiatowy maj zawitał w ich sercach.Podopieczni Hospicjum otrzymali od nas ręcznie robione kartki z życzeniami od serca, kolorowe wiosenne kwiaty, domowe słodkości oraz…
Już jutro, na 3 godzinie lekcyjnej odbędzie się GEOKIERMASZ 2025 podczas którego będzie można spróbować wypieków inspirowanych przepisami z całego świata i kuchnia regionalną Polski. Organizatorami kiermaszu, są klasy 2 B i 3 E. Zapraszamy!
2 listopada 2022r. klasa 1B wraz z Panią Haliną Zalińską–Bednarek oraz z wychowawczynią Magdaleną Jurkowską odwiedziła Planetarium Śląskie w Chorzowie. Uczniowie wzięli udział w bardzo interesującym wykładzie na temat ruchu Ziemi we wszechświecie. Podczas trwania seansu dowiedzieli się oni jak odnaleźć Gwiazdę Polarną oraz jak wyznaczyć równik na niebie. Został również zaprezentowany ruch Słońca oraz…