

Szanowni Rodzice, Opiekunowie prawni. Informujemy, że pierwsze zebranie z rodzicami w roku szkolnym 2021/22 odbędzie się 9 września, w czwartek, o godz. 17.30. Wykaz sal, w których odbędą się zebrania będzie wywieszony w szkole.
W piękny, słoneczny poniedziałek 26 lutego klasa 1d z paniami Izabelą Kosar i Korą Mikszą wybrała się na dawno wyczekiwaną wystawę malarstwa Wojciecha Siudmaka. W galerii Tichauer na kilku piętrach mogliśmy podziwiać rysunki, rzeźby i obrazy artysty. Połączenie ciekawej formy, koloru, scen rodem z science fiction wydawało nam się czasem jakby pochodziło z twórczości Beksińskiego…
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy szkoły! Nasza szkoła dołączyła do akcji „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”, prowadzonej przez Lidl Polska. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu i za każde wydane 50 zł odebrać specjalne kupony – TALENCIAKI (w zakupach musi znaleźć się minimum jeden owoc lub warzywo). Kupony można samodzielnie zarejestrować na stronie www.lidl.pl/szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub…
I miejsce zajęła Jagoda Pietrek z klasy IE I miejsce zajął Łukasz Raczkiewicz z klasy IF II miejsce zajęła Wiktoria Rochowska z klasy II C III miejsce zajęła Karolina Merten z klasy II C Łukasz Raczkiewicz I miejsce Jagoda Pietrek IE