


W związku z nawiązaniem współpracy IV LO z Politechniką Śląską z wydziałem Mechaniczny Technologiczny mieliśmy przyjemność uczestnictwa w laboratoriach organizowanych przez Politechnikę Śląską z udziałem Pani Dziekan, dr hab. inż. Anny Timofiejczuk prof. PŚ. Zostaliśmy zaproszeni w ramach współpracy do udziału w zajęciach dot. tematyki nowoczesnej linii produkcyjnej APA w ramach projektu pt. „Dowiedzione, nauczone-cykl sześciu interaktywnych wykładów…
W minioną środę wolontariuszki z Szkolnego Klubu Wolontariatu Malczusia Team miały ogromną przyjemność pomagać w przebiegu oraz organizacji wyjątkowego festiwalu tańca w którym głównymi bohaterami były osoby z niepełną sprawnością.Organizatorem wydarzenia była jak zawsze niezawodna Fundacja Różyczka oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej TĘCZA Gliwice- dziękujemy za zaproszenie i możliwość dołączenia do tego pięknego przedsięwzięcia. 💗 Ponad…
W poniedziałek 30 maja od 11:30 do 16:30 odbywały się w naszej szkole dni otwarte. Po raz pierwszy od kilku lat mieliśmy okazję przywitać ósmoklasistów w murach czwórki, porozmawiać z nimi i przybliżyć im naszą codzienność. Uczniowie klas 3B i 3D, jako przedstawiciele najstarszego obecnie rocznika, entuzjastycznie podeszli do oprowadzenia być może przyszłych szkolnych kolegów….