


11.09.2020 klasa 2a4- w ramach integracji, którą w pierwszej klasie przerwała nam pandemia – pojechaliśmy na wycieczkę w Beskid Śląski. Wyprawę rozpoczęliśmy od wjazdu kolejką na Szyndzielnię. Następnie (nie bez trudu;)) wdrapaliśmy się na Klimczok. Po drodze rozmawialiśmy, podziwialiśmy panoramę Beskidu Śląskiego, pomagaliśmy sobie w trudniejszych miejscach na szlaku, a nawet zbieraliśmy grzyby! Wstąpiliśmy też…
Zachęcamy młodzież, pracowników, rodziców, sympatyków szkoły do wzięcia udziału w konkursie. Szczegółowych informacji udzieli p. Tatiana Sieradzka-Klinik Prezentacja – zaproszenie Informacje o konkursie
Jaka wielka jest Warszawa! Ile domów, ile ludzi! Ile dumy i radości W sercach nam stolica budzi! J.Tuwim, Warszawa Jaka wielka jest Warszawa, jak do zamku długa droga! Ciasno szale owinięte, bo grudniowa już pogoda. Jaka wielka Sejmu sala! Ile krzeseł, kolumn, gwaru! Chociaż dziś opustoszała, nie szczędziła nam rozmiaru. Ile kawiarni, straganów, Sklepów, ulic,…
Dziękujemy wszystkim, którzy w środę podczas Targów Edukacyjnych odwiedzili nasze stoisko. Liczymy na to, że we wrześniu spotkamy się z Wami w murach naszej szkoły 🙂 Podziękowania należą się również naszym fantastycznym uczniom, którzy z ogromnym zaangażowaniem zachęcali ósmoklasistów, ażeby ich wybór padł właśnie na IV LO 🤗