Gdy rozpoczynaliśmy przygodę w naszej ukochanej “czwórce”, uroczystości związane z przyjęciem nas do grona uczniów tej szkoły, miały zupełnie inny charakter, można powiedzieć, że życie toczyło się normalnym trybem. Już w drugiej klasie liceum obudziliśmy się  w zupełnie innym świecie, w świecie wirtualnym.

            Dziś jednak jesteśmy wdzięczni, Wam – Drodzy Nauczyciele, za to, że podjęliście tak trudną walkę zmierzenia się z nowym systemem edukacji zdalnej. Wy, jako pierwsi musieliście się zapoznać z nową technologią, przeanalizować wszystkie metody, by w jak najlepszy, najbardziej przystępny sposób przekazać nam nową wiedzę i umiejętności. Przygotowanie takich lekcji zdalnych, zajmowało z pewnością dużo więcej czasu niż organizacja zajęć w normalnej, przedpandemicznej szkole. Dziś z całego serca, dziękujemy Wam, za to, że byliście zawsze dla nas obecni i niejednokrotnie służyliście swoją radą i pomocą w różnych sprawach.

            Dziś także przede wszystkim ogromne podziękowania składamy na ręce naszej wspaniałej Pani Dyrektor – Wandy Chmielarz i Pani Wicedyrektor – Ewy Grobelny, które nadzorowały całą pracę w ukochanej “czwórce”, by wysiłki i starania nie poszły na marne. I choć pewnie niejednemu z nas na początku tej naszej drogi związanej ze szkołą średnią wydawało się, że już właściwie wszystko wie, bo ma ogromny potencjał wiedzy, to bez Was drodzy Pedagodzy „oszlifowanie takich diamentów, perełek” nie byłoby możliwe. Byliście dla nas takim sterem, a my okrętem, który “przycumowaliście” na bezpiecznym brzegu. I choć dziś żegnamy się, to na pewno edukację w tej szkole będziemy zawsze wspominać, spędziliśmy tutaj najpiękniejsze chwile naszego życia.

 

Uczniowie klasy 3D