
Niezależnie od tego, czy obserwujemy przyrodę okiem „nieuzbrojonym”, czy też – patrząc w okular mikroskopu – jest ona fascynująco piękna. Uczniowie klasy 1 b uczestniczyli w obu takich obserwacjach – oglądali m.in. jesienną aurę Śląskiego Ogrodu Botanicznego jako tło edukacyjnej gry terenowej, a także wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych, na których mogli obserwować (pod mikroskopem)…
W dniu dzisiejszym podczas XIV Przeglądu Twórczości Kresowej uczennica klasy 3D Julia Moric wykonała utwór Stanisława Moniuszki „Groźna dziewczyna”, akompaniowała jej Emilia Kowol – uczennica ALO Gliwice. Konkurs odbył się w Centrum Kultury „Victoria”- scena Bojków. Ich wyjątkowy talent został doceniony przez jury. Uczennice zajęły II miejsce. Warto podkreślić, że gościem honorowym był konsul Republiki…
Już jutro, na 3 godzinie lekcyjnej odbędzie się GEOKIERMASZ 2025 podczas którego będzie można spróbować wypieków inspirowanych przepisami z całego świata i kuchnia regionalną Polski. Organizatorami kiermaszu, są klasy 2 B i 3 E. Zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na ZAJĘCIA SPORTOWE: wtorek: 07,00-08,00- siłownia i tenis stołowy /p. Wiejowski/ wtorek: 15,15-16,45- piłka siatkowa /p. Malczewska/ środa: 15,15-16,15- fitness /p. Malczewska/ czwartek: 15,10-16,40- siłownia i tenis stołowy /p. Gapiński/ piątek: 07,00-08,00- piłka nożna /p. Gapiński/ piątek: 15,00-16,40- piłka siatkowa /p. Wiejowski/ 🙂
