

Uczniowie klasy politechnicznej wzięli udział w zajęciach odbywających się w Krakowie w Instytucie Fizyki Jądrowej. Poznali jakie badania są prowadzone w zakładzie Fizyki promieniowania, zakładzie Materiałów magnetycznych i nanostruktur, Biochemii komórek glejaka gdzie bada się właściwości komórek nowotworowych przy użyciu mikroskopii sił atomowych a także opracowuje się nowe metody leczenia glejaka wielopostaciowego.
Z radością informujemy, że Natalia Szymura z klasy 3b4 została finalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Serdecznie gratulujemy!
Dostojne buki, zielony sufit z liści, jadalne, niejadalne i trujące rośliny, orzeszki o ciekawych właściwościach, babrzysko – kąpielisko dzików, agresywne ślimaki, przepaść w kamieniołomie, strome wejścia i karkołomne zejścia – to tylko niektóre leśne atrakcje rezerwatu Segiet. Byliśmy, widzieliśmy – 2 c 4 wraz z p. Januszewską i p.Malczewską Foto by Ania…
W dniu 26 września (piątek) w bibliotece szkolnej odbyło się Planszowisko. Uczniowie grali wspólnie w gry planszowe i było przy tym dużo rozmów i dużo uśmiechu. Wspólny czas uczniów z różnych klas był miło spędzony, a oprócz tego można było skosztować pysznej pizza 🍕 z Biesiadowa. Uczniowie otrzymali również gadżety z firmy Fielmann. Część uczestników…