GODZINA DO DYSPOZYCJI UCZNIA I RODZICA

Uwaga – prosimy o zgłoszenie chęci odbycia konsultacji na co najmniej godzinę wcześniej przez dziennik (Rodzic, opiekun prawny)
lub ustnie – uczniowie.

Nazwisko i imię  nauczyciela Termin Miejsce
Arbaszewska Ewa  środa,  5 lekcja pokój nauczycieli wf
Baran Iwona  piątek,  7 lekcja sala 304
Basińska Izabela  poniedziałek,  7.10 sala 202
Bazydło Dariusz  piątek, 9 lekcja sala 5
Bielawska Danuta  piątek 9 lekcja,
co 2 tygodnie
sala 103
Bulczyńska Magdalena  środa 8 lekcja,
co 2 tygodnie
sala 103
Chęcińska Anna Poniedziałek
14.00-15.00
biblioteka
Chmielarz Piotr  poniedziałek,
13.40-14.40
biblioteka
Cholewa Dawid  piątek, 7.10 pokój nauczycieli wf
Chudoba – Skop Ewa  środa, 8 lekcja sala 302
Czauderna Klaudia  środa, 8 lekcja sala 09
Domańska Kamila  środa, 8 lekcja,
co 2 tygodnie
sala 104
Dylich Piotr  wtorek, 4 lekcja,
co 2 tygodnie
sala 5
Dzigorzewska Aleksandra  wtorek, 7.10 sala 105
Gapiński Piotr  czwartek, 8 lekcja pokój nauczycieli wf
Grobelny Ewa  poniedziałek, 8 lekcja sala 301
Grzegorzek Maksymilian  wtorek, 8 lekcja sala 06
Kijas-Iłczyk –  Karina wtorek,
14.00-15.00
gabinet pedagoga
Januszewska – Hasiec B.  czwartek, 8 lekcja sala 203
Jurkowska Magdalena  środa, 8 lekcja sala 04
Kloza Michał  wtorek, 8 lekcja sala 206
Koloch Katarzyna  wtorek, 8 lekcja sala 04
Kołodziej Michał  Pierwszy wtorek miesiąca, 6 lekcja   pokój nauczycieli wf
Kosar Izabela  poniedziałek, 7.10 sala 205
Krzywy Katarzyna   wtorek 8 lekcja,
co 2 tygodnie
sala 7
Kuklińska – Kusy M.  środa, 8 lekcja sala 6
Leszko Halina  środa, 8 lekcja sala 303
Lietz Ewa  poniedziałek, 8 lekcja sala 203
Malczewska Anna  wtorek, 8 lekcja pokój nauczycieli wf
Miksza Kora     
Misztela Anna  środa, 8 lekcja sala 105
Nowak Małgorzata poniedziałek
15.00 -16.00
gabinet wicedyrektora
Orzanna Ewa  wtorek, 9 lekcja sala 7
Ozga-Strzyż Barbara  wtorek, 9 lekcja sala 205
Paleta Joanna  środa, 7.10 sala 204
Pawlarczyk Magda  poniedziałek,  7.10 sala 8
Paździor Aneta poniedziałek,
15.00-16.00
gabinet dyrektora
Rams Agnieszka  wtorek, 7.10 sala 104
Sadowska – Skowron Anna  czwartek, 8 lekcja sala 106
Sieradzka –Klinik Tatiana  piątek, 8 lekcja sala 9
Sikora Małgorzata  środa, 8 lekcja sala 05
Soremba Joanna  środa, 8 lekcja sala 102
Świątkowska Ewa czwartek, 11.30-12.30 gabinet psychologa
Toborek Jarosław  środa, 7 lekcja strzelnica
Tomaka – Olszańska Bożena  środa, 8 lekcja sala 103
Uszaruk Lidia  wtorek, 8 lekcja sala 301
Wieczorek Justyna  wtorek, 7.10 sala 302
Wiejowski Daniel  poniedziałek, 7.10 pokój nauczycieli wf
Wojcieszczak Anna  środa, 1 lekcja sala 105
Zalińska – Bednarek H.  poniedziałek, 7.10 sala 305