5 lutego 2020 roku tym razem z klasą IIa oraz Panią Agnieszką Rams znów wybraliśmy się do MHKI (Muzeum Historii Komputerów i Informatyki) do Katowic – zapraszamy na kolejną partię zdjęć.
W okresie przedświątecznym w naszym liceum odbywała się akcja społeczna pod nazwą „ Przyjaźń bez granic”. Jej celem było psychiczne wsparcie ukraińskich uczniów ,którym wojna zniszczyła ich świat. Chcąc okazać im wsparcie i przywrócić odrobinę normalności, nasi licealiści ufundowali kilkadziesiąt kosmetyczek wypełnionych drobnymi kosmetykami, przyborami szkolnymi, zakładkami do książek oraz słodkościami. Szczególne podziękowania kieruję do…
Było bardzo słonecznie, intensywnie, pięknie, pouczająco, zabawnie i bezproblemowo👌 Bardzo lubimy takie wycieczki 🤩 Nawet lekcja muzealna w Muzeum Pana Tadeusza pt. ,,Kto ratuje jedno życie- ratuje cały świat” bardzo się nam spodobała. Zdecydowanie zakochaliśmy się we Wrocławiu!!!! 💖💖 Klasa 3d wraz z wychowawczynią p. Anią Malczewską
Tydzień kolorów był różnorodny jak nasza klasa 1D. Miał tyle odcieni, ile osobowości mieści się w sali numer 205. Życzymy całej szkole tak kolorowej i radosnej atmosfery na resztę roku szkolnego i dłużej. Małgorzata Kobylińska
W związku z realizacją projektu pt. Petarda zapraszamy młodzież do udziału w konkursie literackim. Prace nadesłane na konkurs powinny stanowić odpowiedź na pytanie: Co cię irytuje w otaczającym świecie oraz w jaki w sposób chciałbyś to zmienić Eseje, felietony lub piosenki powinny zostać napisane z wykorzystaniem słów wywodzących się z gwary młodzieżowej. Wszystkich zainteresowanych udziałem…