5 lutego 2020 roku tym razem z klasą IIa oraz Panią Agnieszką Rams znów wybraliśmy się do MHKI (Muzeum Historii Komputerów i Informatyki) do Katowic – zapraszamy na kolejną partię zdjęć.
Rodzicu, czy Twoje dziecko często ma obniżony nastrój, jest apatyczne i zamknięte w sobie? Niepokoi Cię brak motywacji do działania, brak energii i chęci do życia? Obejrzyj film i sprawdź czy te objawy świadczą o depresji, czy być może są przejawem innych problemów.
Klasa 2a4 znów wyruszyła na po izolacyjną, integracyjną wycieczkę w góry, żeby nabrać sił na ostatni miesiąc nauki. Dnia 26. Maja wybraliśmy się wraz z wychowawcą P. Gapińskim i naszym nauczycielem informatyki P. Bazydło na Czantorię Wielką. Wjechaliśmy kolejką, na górze niektórzy udali się na tor saneczkowy i odebrali zdjęcia. Dotarliśmy do granicy polsko-czeskiej i…
28 lutego 2020 r. klasy 2 e, 2 b i 3 c pod opieką Pani Joanny Palety, Joanny Soremby i Małgorzaty Nowak udały się do Krakowa, aby przemierzyć to miasto ścieżkami Stanisława Wyspiańskiego i innych modernistycznych cyganów. Program był intensywny. Rozpoczęliśmy od zwiedzania Rydlówki, gdzie utrwaliliśmy wiedzę na temat „Wesela” ( przecież jest to lektura…
W poniedziałek 30 maja od 11:30 do 16:30 odbywały się w naszej szkole dni otwarte. Po raz pierwszy od kilku lat mieliśmy okazję przywitać ósmoklasistów w murach czwórki, porozmawiać z nimi i przybliżyć im naszą codzienność. Uczniowie klas 3B i 3D, jako przedstawiciele najstarszego obecnie rocznika, entuzjastycznie podeszli do oprowadzenia być może przyszłych szkolnych kolegów….