
Wybranie najlepszych ozdób okazało się nie lada wyzwaniem. Do konkursu zgłoszono bowiem wiele bardzo ładnych i naprawdę ciekawych prac. Jury, po długich i burzliwych naradach, postanowiło pierwsze miejsce przyznać Oldze Honings z klasy 3b. Drugie miejsce zdobyła Julia Kołodziej z klasy 2a. Natali Springer z klasy 1f przypadła w udziale trzecia lokata. Pełne podziwu dla…
W czwartek, 6 listopada, uczniowie klasy III F odwiedzili Kraków. Pod opieką pani Joanny Palety oraz pani Anny Malczewskiej młodzież wzięła udział w dwóch wyjątkowych lekcjach muzealnych – w Muzeum Narodowym w Sukiennicach oraz w Muzeum Czartoryskich. W Sukiennicach uczniowie uczestniczyli w zajęciach pt. „Interpretacja dzieła XIX w.” – analizując malarstwo epoki i odkrywając nowe…
Zachęcamy młodzież, pracowników, rodziców, sympatyków szkoły do wzięcia udziału w konkursie. Szczegółowych informacji udzieli p. Tatiana Sieradzka-Klinik Prezentacja – zaproszenie Informacje o konkursie
Zobaczyć, dotknąć, usłyszeć, przekształcić, puścić wodze fantazji- tego wszystkiego można było doznać podczas multisensorycznej wystawy obrazów modernistycznego malarza, zorganizowanej w Szybie Wilsona w Katowicach. Piękno kolorów i dźwięków pozwoliło lepiej poznać sylwetkę van Gogha, a przestrzeń dzielnicy Nikiszowiec przypomniała uczniom o tradycji śląskiej architektury. Było naprawdę pięknie!