Drodzy Uczniowie

Kończymy rok szkolny 2019/20, wyjątkowo trudny zarówno dla Was, jak i dla nauczycieli. Nikt jeszcze parę miesięcy temu nie spodziewał się, że z powodu pandemii prawie przez cały drugi semestr szkoła zostanie zamknięta dla uczniów, a nauka będzie prowadzona zdalnie. Zostaliśmy rzuceni na głębokie wody i musieliśmy się przestawić na zupełnie inny sposób pracy. Ale daliśmy radę. Udało się szybko wprowadzić nauczanie on-line w aplikacji TEAMS w chmurze Microsoft. Mieliście więc kontakt z koleżankami i kolegami oraz z nauczycielami. Staraliśmy się też usprawniać pracę uwzględniając uwagi Wasze i Waszych rodziców.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszej pracy, bo mimo utrudnień, osiągnęliście wysokie wyniki. Wielu spośród Was uzyskało świadectwa z wyróżnieniem. Aż 38 osób otrzyma stypendium za wyniki w nauce, a kilkudziesięciu uczniom i uczennicom zostaną wręczone nagrody książkowe. Jesteśmy z Was dumni i serdecznie gratulujemy osiągnięć.

Zaczynamy wakacje. Życzę więc, aby były one czasem wytchnienia, relaksu i wzmocnienia. Niech przyniosą wiele wrażeń, niech będą niezapomniane i przede wszystkim bezpieczne. Życzę wyjazdów, mimo wciąż obowiązujących ograniczeń, radosnych spotkań z przyjaciółmi i tylko słonecznej pogody. Życzę wszystkim, by udany wypoczynek dał siły do podjęcia skutecznego realizowania  zadań w nowym roku szkolnym. Wszyscy mamy też nadzieję, że od września wrócimy do tradycyjnej pracy, bo szkoła bez Was, drodzy Uczniowie jest pusta, zimna i zbyt cicha. Tęsknimy za Wami.