Drogie uczennice, Drodzy Uczniowie

Informuję, że Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II organizuje VIII Interdyscyplinarne Warsztaty Filozoficzne dla Młodzieży 2020/2021. Tytuł warsztatów to „Mroczne wieki? Znaczenie Średniowiecza”.

Warsztaty będą się odbywały zdalnie na platformie Moodle od 22 lutego do 22 marca. Mogą w nich brać uczniowie wszystkich klas, a szczególnie do udziału w nich zachęcam uczniów klas maturalnych, którzy planują studia na kierunkach humanistycznych, w tym filozoficznych.

W ramach warsztatów będzie można brać udział w konkursie, którego laureaci otrzymają indeksy Wydziału Filozoficznego UPJPII w Krakowie na studia licencjackie na kierunku Filozofia oraz stypendia. Szczegóły zawiera załączony Regulamin VIII Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych dla Młodzieży 2020/2021.

Jak zgłosić się na warsztaty?

  1. Zgłoszenia trzeba dokonać do 20 lutego, zgodnie z p. 3 Regulaminu VIII Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych dla Młodzieży 2020/2021.
  2. Koordynatorem szkolnym jest Piotr Chmielarz i do niego należy zgłaszać, za pośrednictwem dziennika elektronicznego, chęć uczestnictwa w warsztatach, podając imię i nazwisko oraz klasę. Zgłoszenia możecie też dokonać indywidualnie (pamiętając o podaniu w zgłoszeniu imienia i nazwiska koordynatora).

 

W załączeniu przedkładamy

  1. Mroki średniowiecza – plakat
  2. Zaproszenie na warsztaty
  3. Regulamin VIII Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych dla Młodzieży 2020/2021 zawierający też informacje o konkursie, w którym można wziąć udział.